demo

Kairali Group

Kairali Ayurvedic Group pomáhá spojení starověké ájurvédy se současnými potřebami wellnessu a léčení lidí po celém světě. V současnosti se Kairali rozdělila na tři samostatné jednotky, které vyrábějí řadu výrobků.

První výrobní centrum bylo založeno v pozdních 60. Letech minulého století, panem K.S. Vasudevana (otec K.V. Rameshe). Ten zkoumal a vyvíjel různé léky, které jsou vyráběny v lázeňských laboratořích a jsou stále uváděny na trh v rámci Indie pod značkou Kairali.


Toto oddělení Kairali vyrábí především ajurvédské oleje buď patentované Kairali nebo zapsané klasicky v starých knihách. Dále vyrábí bylinné léky, jako jsou Arishtas, Asvas, Lehyas, Choornams, prášky (Gulikas), Bhasmas, Gritham.

Toto oddělení se specializuje na vývozní trh pro velkoodběratele kosmetických výrobků. Jelikož byla tato výrobní jednotka přebudována v roce 2010, jsou v ní moderní technologie sloučené se starověkou vědou ajurvédy pro výrobu nejlepších rostlinných výrobků.
 

Další oddělení Kairali:

Naše originální rezorty poskytují léčebnou ájurvédu a zprostředkovávají postupy zdravého životního stylu. Všechna tato zařízení používají pouze produkty vyráběné společností Kairali pro zajištění nejlepší kvality léčby.
 


Kairali oddělení franšízy, je průkopníkem při zakládání rezortů, ájurvédských center v Indii i v zahraničí, Kairali se také odhodlala franšízovat značku. Zajišťujeme všechny druhy technické pomoci a podpory našich franšízantů k dosažení jejich finančních cílů a upevnění jejich existence na trhu.

 

Kairali Institut vzdělávání a workshopů

V roce 2009 Kairali vybudovali nový podnik poskytující kvalitní odborný trénink pro Pachakarma terapeuty. Od té doby, Kairali vyškolila desítky jedinců, z různých částí světa, jako je Německo, Japonsko, Španělsko, Francie a Austrálie v ájurvédské vesnici, v Palakkad v Kerale a v našem Ayurveda Centre, v Dillí.

 

  • India
  • Poland
  • Japan
  • Czech
  • Global
  • US